Klimatyczne przyjęcia

Featured - slides

Klimatyczne przyjęcia

Klimatyczne Przyjęcia w Ośrodku Holtur w Kołobrzegu. Zorganizujemy Twój event!


Urodziny, chrzciny, komunia, bankiet, zaręczyny, uroczystość żałobna – każda okazja jest dobra, by spełnić czas w gronie najbliższych, rodziny, przyjaciół lub współpracowników.

Ośrodek Holtur to idealne miejsce na imprezy okolicznościowe. Klimatyczne wnętrza w połączeniu z uspokajającą zielenią w samym sercu zielonego eko-parku tworzą doskonałą atmosferę.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, oferując niepowtarzalny charakter naszych przyjęć, a wszystko w atrakcyjnej cenie. Indywidualnie ustalamy szczegóły imprezy i menu, które ściśle dopasowujemy do życzeń i zasobności portfela klienta.

Dysponujemy również pokojami 2 i 3 osobowymi typu studio.Na miejscu istnieje możliwość zorganizowania ogniska oraz skorzystania z pełnej oferty zabiegów leczniczych.

Content Blocks

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt
telefoniczny:
tel. 94 307 06 06 
tel. 531 767 899
lub adres e-mailowy: marketing@holtur.pl

Dobrze wiedzieć

 Recepcja 8:00-20:00

 Wi-Fi w całym obiekcie

 Parking

Idealna lokalizacja

 Park na terenie

 Miejsce spotkań

 Jadalnia

 Klimatyczne przyjęcia

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Sanatorium Uzdrowiskowe „ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE” jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 5 hektarów.
Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza – do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa.

który pozwoli na najlepsze wykorzystanie leczniczych surowców naturalnych i potencjału pracowników ukierunkowanego na poprawę zdrowia oraz pełny relaks kuracjuszy w cichym i nadmorskim mikroklimacie Kołobrzeskiego Ekoparku Wschodniego.

Masaże lecznicze, fizykoterapia, elektroterapia,
balneoterapia, inhalacje, wodolecznictwo