Witamy w naszym Ośrodku

Featured - slides

Witamy w naszym Ośrodku

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE prowadzone jest przez Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” sp. z o.o. z siedzibą w Kołobrzegu przy ulicy Koszalińskiej 72. Posiada wpis do rejestru podmiotów medycznych, wpis organizatora turnusów rehabilitacyjnych oraz wpis do rejestru ośrodków rehabilitacyjnych.

Sanatorium Uzdrowiskowe „ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE” jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 5 hektarów. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza – do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa. Wzdłuż plaży biegnie nowo wybudowana ścieżka rowerowa, stanowiąca fragment międzynarodowej trasy rowerowej nr 10.

Ośrodek położony jest przy trasie Kołobrzeg – Ustronie Morskie – Koszalin; w odległości ok. 6 km od centrum Kołobrzegu. W sąsiedztwie Sanatorium znajduje się przystanek autobusu komunikacji miejskiej ( linia 5 ).

Hotel przyjazny zwierzętom - przyjmujemy zwierzęta tylko w pawilonie oddalonym o 150 m. W budynku głównym jest kategoryczny zakaz.

 

 

 

 

Lokalizacja

 

SPA

 

Wi-Fi

 

Miejce na ognisko

 

Basen

 

Leczenie

 

Rekreacja

Content Blocks

O NAS

Podstawową działalnością ośrodka jest działalność sanatoryjna i rehabilitacyjna z bogatą bazą zabiegową, oraz organizacja pobytów wczasowych. Kompleks sanatoryjny składa się z Budynku Głównego, w którym mieści się recepcja, kawiarnia, jadalnia, baza zabiegowa, kryty basen (wym. 25 x 12,5 m). W Budynku Głównym na I, II i III piętrze znajdują się pokoje tarasowe oraz kategorii standard . W bocznych skrzydłach znajdują się pokoje z umywalkami kategorii turystycznej (wspólne łazienki na korytarzach).

Zobacz więcej

 

OFERTA POBYTOWA

 

Oferta pobytu wypoczynkowego z zabiegami to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu Sanatorium Uzdrowiskowego, oraz własne ujęcie solanki dają szansę uzyskanie efektu terapeutycznego.
Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom i profesjonalnej kadrze medycznej, unikatowemu położeniu, ciszy i wspaniałej atmosferze – odpoczniesz, zregenerujesz siły i powrócisz do zdrowia.

 

LECZENIE I REKREACJA

 

WYKAZ ZABIEGÓW LECZNICZYCH WYKONYWANYCH W SANATORIUM UZDROWISKOWYM PU HOLTUR

(wszystkie zabiegi wykonywane są codziennie z wyłączeniem niedzieli i świąt)

ZABIEGI LECZNICZE

Masaże lecznicze, elektroterapia, balneoterapia, inhalacje, kinezyterapia, wodolecznictwo w tym kąpiel wirowa kończyn dolnych i górnych.
 

Zobacz więcej

BASEN

Basen na terenie Sanatorium – Uzdrowiskowego HOLTUR Podczele, to kompleksy infrastrukturalny, który powstał jako pierwszy w Kołobrzegu. Wymiary basenu 25 m długości na 12,5 m szerokości oraz głębokość od od 0,9 m do 3,5m. To najgłębszy basen w Kołobrzegu.

Zobacz więcej
Dobrze wiedzieć

 Recepcja 8:00-20:00

 Wi-Fi w całym obiekcie

 Parking

Idealna lokalizacja

 Park na terenie

 Miejsce spotkań

 Jadalnia

 Klimatyczne przyjęcia

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Sanatorium Uzdrowiskowe „ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE” jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 5 hektarów.
Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza – do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa.

który pozwoli na najlepsze wykorzystanie leczniczych surowców naturalnych i potencjału pracowników ukierunkowanego na poprawę zdrowia oraz pełny relaks kuracjuszy w cichym i nadmorskim mikroklimacie Kołobrzeskiego Ekoparku Wschodniego.

Masaże lecznicze, fizykoterapia, elektroterapia,
balneoterapia, inhalacje, wodolecznictwo