Basen

Featured - slides

Basen

Basen na terenie Sanatorium – Uzdrowiskowego HOLTUR Podczele, to kompleksy infrastrukturalny, który powstał jako pierwszy w Kołobrzegu.
Wymiary basenu 25 m długości na 12,5 m szerokości oraz głębokość od od 0,9 m do 3,5m. To najgłębszy basen w Kołobrzegu.

Daje to możliwości na prowadzenie wielu urozmaiconych zajęć, od nauki pływania, przez zajęcia fizjoterapeutyczne, Aqua Aerobic, oraz specjalistyczne kursy nurkowe – współpracujemy z profesjonalnym Centrum Nurkowym POSEJDON z Kołobrzegu. Oczywiście forma rekreacyjna, spędzania czasu wolnego na basenie, cieszy się dużym zainteresowaniem. Dbamy o naszą infrastrukturę basenu – inwestując i prowadząc na bieżąco prace modernizacyjne.

Content Blocks

Najgłębszy basen w Kołobrzegu

długość: 25 m
szerokość: 12,5 m
głębokość od od 0,9 m do 3,5m

czynny:
dla kuracjiuszy NFZ: poniedziałek-niedziela: 10-13
goście prywatni: poniedziałek-sobota: 13-18 niedziela: 10-18

Zobacz cennik

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Sanatorium Uzdrowiskowe „ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE” jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 5 hektarów.
Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza – do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa.

który pozwoli na najlepsze wykorzystanie leczniczych surowców naturalnych i potencjału pracowników ukierunkowanego na poprawę zdrowia oraz pełny relaks kuracjuszy w cichym i nadmorskim mikroklimacie Kołobrzeskiego Ekoparku Wschodniego.

Masaże lecznicze, fizykoterapia, elektroterapia,
balneoterapia, inhalacje, wodolecznictwo