RODO

Featured - slides

RODO

Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” Sp. z o.o. w Kołobrzegu wyznaczyło Inspektora Ochrony Danych, którym jest Piotr Mełnicki.

Kontakt e-mail: iod@holtur.pl

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur” Sp. z o.o. w Kołobrzegu, w tym sprawy dotyczące realizacji praw w zakresie dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania czy sprzeciwu na ich przetwarzanie.

Content Blocks

 

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Sanatorium Uzdrowiskowe „ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE” jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 5 hektarów.
Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza – do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa.

który pozwoli na najlepsze wykorzystanie leczniczych surowców naturalnych i potencjału pracowników ukierunkowanego na poprawę zdrowia oraz pełny relaks kuracjuszy w cichym i nadmorskim mikroklimacie Kołobrzeskiego Ekoparku Wschodniego.

Masaże lecznicze, fizykoterapia, elektroterapia,
balneoterapia, inhalacje, wodolecznictwo